TR | EN

FUAR VE ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI facebook

Parsiyel Taşımacılık

Her Hafta Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Cumartesi Günleri Türkiye - Avusturya - Almanya - Hollanda - Belçika PARSİYEL ÇIKIŞLARIMIZ VARDIR!

Komple Taşımacılık

Türkiye - Avusturya - Almanya - Hollanda - Belçika - Fransa KOMPLE ÇIKIŞLARIMIZ VARDIR!

Low Cost Mobile Web Design Price List (+ 10% to 20% OFF)

business templates

KATILDIĞIMIZ BAŞLICA FUARLAR

PAPER WORLD – FRANKFURT, EUROSHOP – DUSSELDORF , INTERPAC – DUSSELDORF, IFAT – MUNIH, FENSTERBRAU –NURNBERG , CEMAT – HANNOVER, WIRE AND TUBE – DUSSELDORF, AUTOMECHANIKA – FRANKFURT , IAA – HANNOVER, CHILLVENTA – NURNBERG , ALUMINIUM – DUSSELDORF,GLASSTEC – DUSSELDORF, MEDICA – DUSSELDORF, KIND &JUGEND – KÖLN ve ORGATEC – KÖLN

Mni Lojistik Taşımacılık Ltd. Şti. 2013 yılında Türkiye’ye inovatif, kaliteli ve uluslararası standartlarda kara, hava, deniz taşımacılığı hizmetlerini vermek amacıyla kurulmuştur.

Kara yolunda başta Avusturya – Almanya – Belçika – Hollanda olmak üzere tüm kıta Avrupa’sına düzenli komple ve parsiyel olarak servis vermektedir. MNİ Lojistik butik hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. 15 yıllık süreçte dünya üzerinde ki sayılı, önemli fuarlarda uzmanlaşan Mni Lojistik ekibi, fuar hizmetlerini bir adım öteye taşımakta, Türkiye’de işlerini ciddiyet ile yapan firmalara bilgili, dürüst, profesyonel ve uluslararası kalite de destek için tüm çabasını sarf etmektedir.

Mni Lojistik kara yolu taşımacılığında özellikle kıta Avrupa’sında, fuar ve etkinlikler için ise hizmet verdiği ülkelerde multi – modal çözümler sunmaktadır. Mni Lojistik olarak hedefimiz, Hizmet verdiğimiz bütün iş ortaklarımıza, güvenilir hizmet felsefemizi zirveye taşımak için uluslararası ortaklıklar ve bilişimsel yatırımlar yaparak kendimizi geliştirmekteyiz. 2014 yılı içerisinde en büyük başarılarımız, dünya da fuar organizasyonu simgesi ülke olan Almanya’da gerçekleştirdiğimiz fuarlardır . Bunlar başlıca ; PAPER WORLD – FRANKFURT, EUROSHOP – DUSSELDORF , INTERPAC – DUSSELDORF, IFAT – MUNIH, FENSTERBRAU –NURNBERG , CEMAT – HANNOVER, WIRE AND TUBE – DUSSELDORF, AUTOMECHANIKA – FRANKFURT , IAA – HANNOVER, CHILLVENTA – NURNBERG , ALUMINIUM – DUSSELDORF,GLASSTEC – DUSSELDORF, MEDICA – DUSSELDORF, KIND &JUGEND – KÖLN ve ORGATEC – KÖLN. Mni Lojistik 2014 senesi içerisinde sektöründe öncü olan NURUS, BUROTIME, ERSA OFİS, CASELLA, DE BERENN, JOKER BEBE, AR-CAN MAKİNA, MARKET RAF, SAMET KALIP, BEST MAKİNA vb. ve değerli firmalarımız ile kurduğumuz ve hizmetlerini verdiğimiz, biraz önce yukarıda bahsettiğimiz organizasyonlar da ki başarımızı, iş ortaklıklarını genişleterek, portföyümüzü kaybetmeden, % 300 arttırmaktadır. Mni Lojistik 2015 senesini, müşterileri için en üst seviyede temsile, hizmet kalitesinde dünya devleri ile birebir rekabet içerisinde geçirmeyi hedeflemektedir. Bu konuda 2015 hedefi, yıllardır organizasyon odaklı olduğu Kıta Avrupa’sının dışına uluslar arası offical organizasyon firmaları ile ortaklığının verdiği avantajı da kullanarak A.B.D, RUSYA, KAZAKİSTAN, CEZAYİR, B.E.A.(DUBAİ) ve AZERBAYCAN içinde ki fuarlar ile kapasitesini 20 ülkeye ulaştırmak ve de firmalarımızı en büyük uluslar arası pazarlar da iş ortağı olarak temsil etmektir. Mni, günümüzün teknolojik imkanlarından maksimum yararlanıp, her türlü taşıma şekillerini kullanarak, (Hava – Deniz – Kara yolu ve ekspres servisleri birleşimi) ciddiyet ve profesyonellik ile geliştirdiği hizmet anlayışını, uzman ekibinin 15 senelik tecrübesi, uluslar arası acenta ve iş ortakları ile geliştirdiği güven ve profesyonellik anlayışını , lojistik sektöründe son zamanlar da azalan butik hizmet anlayışı ile birleştirip, bilinen sıkıntıların üstesinden koordinasyon ve profesyonellik ile ilke edinmektedir.


Tüm Hakları Saklıdır Copyrigt 2017 MniLojistik ©

<